PROGRAM

Jóga

Eva Vás každý den provede dvěma jógovými lekcemi, které jsou upraveny tak, aby vyhovovali všem. Pokročilí jogíni si přijdou na své a pro začátečníky máme vždycky více modifikací asán, takže to zvládnou také. Na jógu máme v kempu připravené krásné dřevěné plato a pomůcky. Pokud chcete a upřednostňujete, vemte si klidně podložku vlastní. Některé lekce budou probíhat i na pláži.

Každé ráno se zaměříme na rozpohybování celého těla a rozproudění energie potřebné pro celý den. Začneme vždy jemným zahřátím spolu s dechovým cvičením, které bude postupně přecházet v pozdravy slunce, vinyásy a ásany, zacílené na různé oblasti našeho těla. Přidávat se budou i očistné hathajógové krije. Lekce budou spíš jemnější a vždy zakončeny relaxací.

Večerní hodiny budou spíše dynamičtějšího charakteru, se zaměřením na posílení různých svalových skupin. Přidávat se budou také dechová cvičení. Na závěr bude vždy relaxace pro zklidnění těla i mysli po celém dni. 

Surf

Pro ty z Vás, kteří budou mít zájem, jsou uprostřed dne připraveny lekce surfování s profesionálními lektory. Lekce se skládají z teoretické části, kdy si na pláži budete mimo jiné zkoušet, jak se na prkno správně postavit a teprve poté probíhá samotný surfing ve vodě, kde Vás lektor jistí a radí Vám. Ten pocit, když se Vám podaří na prkno poprvé postavit, je nepopsatelný a proto bychom doporučili každému si to alespoň zkusit. Pokud nebudete chtít mít hodiny s lektorem, je možné si vybavení zdarma zapůjčit.

Moliets je vyhlášené skvělými podmínkami pro surfování, které jsou vhodné i pro začínající surfaře. 

Výlet do San Sebastianu

V půlce týdne si program zpestříme výletem do španělského města San Sebastian. Městečko je kouzelné svou atmosférou, na kterou vždy ještě dlouho vzpomínáme. Přímo ve městě je pláž, krásné památky a nejúžasnější bary s tolik typickými pintxos (pintxos jsou větší tapas neboli jednohubky). Čeká nás výšlap na vyhlídku, ze které bude podívaná na západ slunce, osvětlený přístav a část města. Projdeme si bary s jednohubky , prohlídneme večerní město a pak se pojede zpět do kempu.

Sportovní turnaje

Další zábava ve sportovním duchu bude v podobě voleybalového a ping-pongového turnaje, na kterém bude dobrovolná účast. Můžete si také zdarma půjčit kola a projet se po některé z mnoha kilometrů dlouhé cyklo stezce. 

Movie night

Na večery je pro Vás přichystaný také program, ať už je to filmový večer nebo tématické párty. Přímo v našem kempu je beach bar a taneční prostor. Je možné společně vyrazit na západ slunce s lahví dobrého pití nebo také do jednoho z klubů v kempovém městě.